Sürdürülebilirlik
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Ana Sayfa
Home
Geri Dön
Bugünden geleceği düşünerek kurulan MEDCEM KURULUŞLARI, paydaşlarının memnuniyetini sağlayacak yarınlar için sürdürülebilir hizmet sunmayı, temiz geleceğin inşasında öncü ve örnek olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Çalışanlarının ve toplumun refahı için üstlendiği sorumluluğunu yerine getirmekte olan MEDCEM KURULUŞLARI,

• Çevresel etkilerinin minimize edilmesi,
• Doğal kaynakların korunması,
• İklim değişikliği ile mücadeleye destek verilmesi,
• CO2 salınımının azaltılması,
• Enerji ve kaynak verimliliğinin sağlanması

gibi temel değerleri doğrultusunda temiz üretim ve faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

MEDCEM BETON

MEDCEM BETON, yaygın ağı ile çevreci ve kaliteli hizmetini sürdürmektedir. Tesislerinde çevreci ürünler üretmek için yenilik ve yatırım yapmaktan kaçınmayan MEDCEM BETON, temiz üretimini sürdürülebilir kılmayı amaçlamaktadır. Buna yönelik olarak daha çevreci hammaddeler kullanmayı, “Sıfır atıksu” felsefesi ile doğal kaynaklarda tasarrufu, atıkların azaltılması ve geri kazanımını kendisine ilke edinmiştir. Çevreyi, çalışanlarını ve toplumunu korumak için sürekli iyileştirme faaliyetlerine önem vererek daha iyi bir gelecek için faaliyetine özen göstermektedir.

Yöneticisinden çalışanına kadar tüm MEDCEM BETON Ailesi, temiz gelecek için üstüne düşenin farkında faaliyet göstermektedir. Sadece üretiminde değil, satış, lojistik ve diğer hizmetlerinde de birlikte çalıştığı kurum ve kuruluşlara aynı felsefeyi benimsetmektedir.