İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Medcem Beton Üretim ve Pazarlama A.Ş. tüm sorumluluk alanlarında yaptığı uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliğini öncelikli olarak değerlendirir. İşletmede uygulanmakta olan iş sağlığı ve güvenliği kurallarına titizlikle uyma konusuna özen gösterir. Bu özen ve istek ile işletmede işin yürütülmesine ilişkin oluşan tehlikelerden, sağlığa zarar verecek koşullardan korunmak ve daha iyi bir iş ortamı sağlamaktadır.

Medcem Beton Üretim ve Pazarlama A.Ş., ziyaretçilerini, partnerlerini ve çalışanlarını kazalardan ve kazalara neden olabilecek her türlü hatalı davranışlardan korumak için iş emirlerinde belirtilen işlemler ile iş güvenliği kurallarının tam olarak uygulanması gerektiğine inanmakta ve uygulamaları takip etmektedir.

Çalışanımızın gururu; yaptığı işin kalitesidir. Kaliteli iş ise çalışanın, iş güvenliği kurallarına harfiyen uyarak, işverenin verdiği ortamı temiz, sağladığı imkânı güvenli bir şekilde kullanmasından geçer.

Medcem Beton Üretim ve Pazarlama A.Ş.’de ana hedef; güvenli, verimli ve kaliteli çalışmadır. Çalışanlarımız, kendi sağlığı ve ailesinin mutluluğu için güvenliğini işvereni ile birlikte sağlamaktadır.

Medcem Beton Üretim ve Pazarlama A.Ş., bugün olduğu gibi bundan sonra da İSG sorumluluğunun bilincinde olarak faaliyetlerinde sürekli gelişim modeline uygun çalışmalar yapmayı ve bu çalışmaları sürdürülebilir kılmayı taahhüt etmektedir.